• Ochrana mäkkých cieľov v školách

Zvýšený počet preventistov  a intenzívnejšia spolupráca s príslušníkmi PZ zaradenými najmä na výkonných útvaroch Policajného zboru napomôže ešte intenzívnejšej spolupráci polície a škôl v oblasti ochrany mäkkých cieľov. Cieľom je zabezpečiť prevenciu v identifikácii protiprávneho konania v prostredí školy, páchaní trestných činov, priestupkov a rozširovanie znalostí a dôveryhodností v prostredí školy v spolupráci učiteľa a policajta.

Čo sú mäkké ciele?

Predstavujú miesta s vyšším výskytom ľudí a k tomu neadekvátne nízkou ochranou.

Môžeme si pod nimi predstaviť školy, nemocnice, trhoviská, nákupné centrá, atď.

Informácia pre zákonných zástupcov žiakov

Policajný zbor Slovenskej republiky realizuje v zmysle rozkazu prezidenta Policajného zboru  č. 55/2023 a nasl., v rámci svojich preventívnych aktivít plnenie úloh v súvislosti s ochranou mäkkých cieľov na školách.

V súvislosti s uvedeným, si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste v prípade zistenia podozrenia z protiprávneho konania kontaktovali nižšie uvedené subjekty:

Kontaktný policajt:

Súkromná stredná odborná škola ako organizačná zložka Súkromnej spojenej školy, Biela voda         Kežmarok           Nad traťou   1342      28           06001

stržm. Erik Biroš               erik.biros@minv.sk        0961 81 3705

Súkromné odborné učilište ako organizačná zložka Súkromnej spojenej školy, Biela voda       Kežmarok           Nad traťou                1342      28           06001

stržm. Mgr. Patrik Štelbacký      patrik.stelbacky@minv.sk           0961 81 3705

Obvodné oddelenie

OO PZ Kežmarok
            Huncovská 1
            060 01 Kežmarok

Telefón: 0524523333

Fax: 0961804044

Pôsobnosť oddelenia

mesto Kežmarok a obce Abrahámovce, Hradisko, Huncovce, Javorina (vojenský obvod), Ľubica, Malý Slavkov, Mlynčeky, Rakúsy, Stará Lesná, Stráne pod Tatrami, Tvarožná, Veľká Lomnica, Vlková, Vlkovce, Vrbov, Žakovce

Obvodné oddelenie

OO PZ Spišská Belá
            Štefánikova 43
            Spišská Belá 059 01

Telefón: 0524581333

Fax: 0961804007

Pôsobnosť oddelenia

mesto Spišská Belá a obce Bušovce, Holumnica, Ihľany, Jurské, Krížová Ves, Lendak, Podhorany, Slovenská ves, Toporec, Vojňany, Výborná

• Rozvrh

• Pozrite si alebo vytlačte Váš aktuálny rozvrh. Rozvrh bol naposledy publikovaný: 13. 2. 2024
        • Suplovanie

• Pozrite si suplovanie a iné každodenné zmeny v rozvrhu. Posledné suplovanie bolo vypublikované: 3. 5. 2024
        • Používateľské kontá

• Je možné, že niektoré časti stránky uvidíte len po prihlásení. Ak ste Vaše heslo zabudli, prosím použite odkaz “Neviem prihlasovacie meno alebo heslo” a zadajte Váš email. Ak ste heslo zo školy ešte nedostali, prosím počkajte, kým škola systém rozbehne.